pl de en ru
PRODUCENT SPRZĘGIEŁ I HAMULCÓW STEROWANYCH
O firmie

                         PPHU „FUMO-Ostrzeszów” Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje na rynku prawie 20 lat, ale tradycją i doświadczeniem sięga roku 1963, kiedy to „FUM Ponar-Ostrzeszów” był znaczącą w Polsce fabryką sprzęgieł i hamulców sterowanych. Po likwidacji fabryki państwowej, rozpoczęliśmy działalność, produkując wg potrzeb rynku sprzęgła i hamulce, bazując na doświadczeniu i renomie firmy- matki.
Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie pozwoliło na pozyskanie zaufania i nawiązaniu długotrwałej współpracy z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi klientami, co sprawia, że jesteśmy liczącą się firma na rynku.
Obecnie zatrudniamy ponad 130- osobową załogę wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych fachowców. Posiadamy własne centrum badawczo-rozwojowe, które przyczynia się do sprawnego wykonania odpowiednich pomiarów i badań a co za tym idzie Państwa zamówienie podlega 100% kontroli jakości. Również jesteśmy otwarci na nowe projekty. Sukces Firmy opieramy na stosowaniu innowacyjnych technologii z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego i dobrej organizacji pracy własnej przez naszą załogę.
Oferujemy kompleksowy serwis, doradztwo i bogato wyposażone zaplecze części zamiennych.
Posiadamy wieloletnią renomę w produkcji szerokiego asortymentu sprzęgieł i hamulców sterowanych, stosowanych w produkcji maszyn, urządzeń oraz wielu różnych gałęziach przemysłu. Rozwinęliśmy się także w całej gamie techniki napędowej, poprzez silniki elektryczne, motoreduktory i elektrobębny. Swym doświadczeniem w tej dziedzinie sięgamy roku 2002, rozpoczynając od współpracy ze znaną niemiecką firmą STEINLEN Gmbh, specjalizującą się w produkcji motoreduktorów.
Nasze produkty są rozpowszechnione zarówno w kraju jak i w Europie, a także na rynkach wschodnich.
Ponadto specjalizujemy się w całej gamie produkcji wyrobów na zlecenie: produkty nietypowe, specjalistyczne lub pod indywidualne wymagania klienta np. niestandardowe wały. Materiałami stosowanymi do produkcji i obróbki są: stal, żeliwo (odlewy), metale kolorowe, tworzywa sztuczne. Sama obróbka odbywa się poprzez: toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, przeciąganie, toczenie CNC, dłutowanie, wykrawanie, frezowanie CNC, tłoczenie, procesy obróbki cieplnej, obróbki cieplno chemicznej, chemicznej itp.
Od lat staramy się zaspokajać Państwa oczekiwania pod względem sprzęgieł , hamulców, silników, motoreduktorów oraz pozostałych elementów.
Nasza oferta jest elastyczna i zmienia się wraz z zapotrzebowaniem rynku na wysoce wyspecjalizowany produkt. Głównymi odbiorcami są firmy niemieckie, dla których najwyższy priorytet stanowi, tak samo jak dla firm polskich, jakość i szybkość wytworzenia, precyzja wykonania i niezawodność działania. Dzięki takiej postawie uzyskujemy przewagę nad konkurencją. Staramy się także nieustannie poszerzać naszą obecną gamę wyrobów w oparciu o projekty i badania.
Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów, jest uzyskanie certyfikatu      ISO 9001:2008 na system zarządzania jakością w jednostce certyfikującej DQS. Wysoką jakość potwierdzają także wymagane certyfikaty na produkowane wyroby   oraz znaki CE.

OD ANALIZY ZAPYTANIA OFERTOWEGO POPRZEZ JEGO REALIZACJĘ,
OD OPRACOWANIA PROJEKTU DO BADAŃ JEGO WYDAJNOŚCI,
OD POMOCY W DOBORZE SILNIKÓW POPRZEZ STAŁĄ OPIEKĘ PO SPRZEDAŻY,

CIĄGŁY ROZWÓJ, SKUTECZNA OBSŁUGA,
NASZ PRIORYTETET TO DOTARCIE DO KLIENTA,
CELEM WASZA SATYSFAKCJA

JAKOŚĆ POPRZEZ SPRAWNOŚĆ 

Nasi partnerzy
 

 

Sklep
Aktualności
Galeria Foto
Park Maszyn
Certyfikaty
Archiwum
Oferta Współpracy
ToczenieToczenieToczenieToczenieToczenieToczenieToczenieToczenieToczenie
PPHU "FUMO-Ostrzeszów" Sp.z o.o.

Ul. Przemysłowa 25,
63-500 Ostrzeszów,
woj. wielkopolskie

e-mail: info@fumo.com.pl

Tel.:
+48 62 731 29 31
+48 62 731 29 38